22 stycznia 2022

Wyjątkowe akcesoria samochodowe – ramki pod tablice rejestracyjne

Na polskich drogach wieje nudą. Na parkingach króluje szarość i nijakość. Floty zwyczajnych służbówek w najtańszych opcjach wyposażenia i pojazdy, które lata świetności mają dawno za sobą. Warto więc zadbać o to, aby nasz ukochany samochód wyróżniał się pośród tej nijakiej masy żelastwa. Dobrym i niskobudżetowym sposobem na to, aby chociaż trochę wyróżnić się na drodze będzie zakup unikatowej ramki na tablice rejestracyjne.

Jest to element, o którym z reguły myślimy tylko raz, w momencie odbioru tablic do naszego nowo nabytego środka lokomocji. Zakładamy tablice i zapominamy o tym elemencie wyposażenia do momentu wymiany pojazdu na nowszy model. Nie wpadnie nam nawet do głowy to, że takie ramki pod tablice rejestracyjne w prosty sposób mogą podkreślić charakter zarówno nasz, jak i naszego samochodu – klasyczna czerń bywa nudna, warto więc rozejrzeć się za czymś ciekawszym. 

Ramki pod tablice rejestracyjne z nadrukiem

Pierwszą opcją, którą mamy do wyboru to ramki, które będą spersonalizowane wybranym przez nas nadrukiem. Takie ramki pod tablice rejestracyjne z nadrukiem. Mogą być świetnym medium dla żartobliwych sloganów, które poprawią humor kierowcom stojącym za nami w korku. Takie śmieszne ramki pod tablice rejestracyjne, nie tylko pokazują innym uczestnikom ruchu, że o to jedzie człowiek z doskonałym poczuciem humoru, ale również wnoszą trochę radości do naszej codziennej szarej rzeczywistości.

Dobrze również sprawdzają się na ramkach różnego rodzaju nadruki reklamowe, nawet dość ograniczona przestrzeń ramki, umożliwia umieszczenie na niej widocznego napisu i podstawowych informacji o Twojej firmie. Ramki pod tablice rejestracyjne z nadrukiem mogą być jeszcze bardziej spersonalizowane, a przestrzeń wykorzystana pod nadruk nie musi ograniczać się do wąskiego paska plastiku znajdującego się bezpośrednio pod tablicą rejestracyjną. Cała ramka może być Twoim płótnem! Lubisz grafitti? Wybierz ramkę, która cała będzie przypominała swoim wyglądem ścianę przepełnioną kolorowymi rysunkami. 

Chromowane ramki pod tablice rejestracyjne

Nie każdy jednak musi lubić i doceniać śmieszne ramki pod tablice rejestracyjne. Niektórzy, zwłaszcza posiadacze klasycznych samochodów lub samochodów klasy premium, mogą pragnąć tego, aby jeszcze bardziej podkreślić prestiżowy charakter swojego samochodu. Dla takich osób świetnie sprawdzą się chromowane ramki pod tablice rejestracyjne. Jeżeli Twój samochód wyposażony jest w chromowane ozdoby, takie ramki świetnie wkomponują się w jego stylistykę.

Jeżeli jednak uważasz, że każdy gram chromu na Twoim samochodzie będzie wyglądał kiczowato, możesz zastanowić się nad ramkami metalizowanymi lub imitującymi szczotkowane aluminium. Takie ramki podobnie jak chromowane ramki pod tablice rejestracyjne będą niesamowicie prezentować się na każdym pojeździe, dodając mu, jak i jego właścicielowi stylu na każdym miejskim parkingu. 

Prostota też może być gustowna

Jeżeli jednak żadna z powyższych propozycji nie przypadła Ci do gustu i jednak zdecydujesz się na klasyczną prostotę, to również wśród tych klasycznych ramek pod tablice rejestracyjne  nie musisz skazywać się na klasyczną czarną matową prostotę.

Do wyboru masz również ramki w innych kolorach takich jak białe czy czerwone. Nie musisz wybierać tylko spośród matowych wykończeń, ponieważ bez problemu znajdziesz również ramki w różnych kolorach w wykończeniu błyszczącym bądź też metalizowany. 

Twoje auto nie musi być nudne!

Nieważne więc czy bardziej pasują do Ciebie śmieszne ramki pod tablice rejestracyjne, czy też zapragniesz dodać sobie trochę szyku, wkładając swoje tablice rejestracyjne w chromowane ramki. Pamiętaj o tym, że nie jesteś w żadnym razie skazany na czarną klasyczną nudę! Pamiętaj o tych wszystkich niewyróżniających się zupełnie niczym pojazdach, które codziennie mijasz, wracając z pracy lub w drodze do niej. Nie bądź taki sam jak wszyscy, zadbaj o to, aby się wyróżnić! Najlepiej zacznij od wyboru unikalnej ramki pod tablice rejestracyjne.